TILASTOT 2017

Katso rullakiekon SM-liigan pelaajatilastot SJL:n tulospalvelun sivuilta tästä.

RULLAKIEKON SM-LIIGA

SM-LIIGA 2017

Runkosarja
3.5. PEPE – INLINE VANTAA 4-7 TILASTOT
3.5. KOOVEE ROLLERS – PAHALAMPI 2-5 TILASTOT  Raportti (Pahalampi.com)
6.5. TAP-TEAM – CSKA MORDOR 4-5 ja TILASTOT
6.5. PAHALAMPI – VEIKOT 2-10 TILASTOT  Raportti (Pahalampi.com)Raportti (Veikot.fi)
6.5. CSKA MORDOR – PEPE 5-8 TILASTOT
6.5. TAP-TEAM – VEIKOT 1-17 TILASTOT
10.5. PAHALAMPI – CSKA MORDOR 11-4 TILASTOT  Raportti (Pahalampi.com)
10.5. KOOVEE ROLLERS – PEPE 6-7 vl TILASTOT  Raportti (Koovee Rollers Facebook)
13.5. CSKA MORDOR – INLINE VANTAA 8-9 ja TILASTOT
13.5. PEPE – TAP-TEAM 9-1 TILASTOT
13.5. VEIKOT – KOOVEE ROLLERS 13-4 TILASTOT
13.5. INLINE VANTAA – PAHALAMPI 4-14 TILASTOT  Raportti (Pahalampi.com)
17.5. TAP-TEAM – KOOVEE ROLLERS 6-10 TILASTOT  Raportti (Koovee Rollers Facebook)
17.5. PAHALAMPI – PEPE 20-5 TILASTOT  Haastattelu (Pahalampi Youtube)
19.5. CSKA MORDOR – KOOVEE ROLLERS 3-6 TILASTOT  Raportti (Koovee Rollers Facebook)
19.5. INLINE VANTAA – TAP-TEAM 7-4 TILASTOT
20.5. TAP-TEAM – PEPE 6-12 TILASTOT
20.5. VEIKOT – CSKA MORDOR 7-2 TILASTOT  Raportti (Veikot.fi)
24.5. PEPE – KOOVEE ROLLERS  4-6 TILASTOT
27.5. KOOVEE ROLLERS – INLINE VANTAA  5-4 TILASTOT
27.5. PEPE – VEIKOT  4-6 TILASTOT
27.5. CSKA MORDOR – PAHALAMPI  5-17 TILASTOT  HAASTATTELU (Pahalampi Facebook)
27.5. TAP-TEAM – INLINE VANTAA  3-6 TILASTOT  OTTELUKUVIA (caisa.kuvat.fi)
27.5. KOOVEE ROLLERS – VEIKOT  4-7 TILASTOT  OTTELUKUVIA (caisa.kuvat.fi)
28.5. VEIKOT – INLINE VANTAA  10-5 TILASTOT
28.5. TAP-TEAM – PAHALAMPI  6-10 TILASTOT
28.5. CSKA MORDOR – VEIKOT  2-5 TILASTOT  OTTELUKUVIA (caisa.kuvat.fi)
28.5. INLINE VANTAA – KOOVEE ROLLERS  4-9 TILASTOT  OTTELUKUVIA (caisa.kuvat.fi)
2.6. KOOVEE ROLLERS – TAP-TEAM 18.00  Hakametsä
2.6 PEPE – PAHALAMPI 18.30  Somero
3.6. PAHALAMPI -INLINE VANTAA 16.00  Hakametsä
3.6. PEPE – CSKA MORDOR 16.00  Somero
3.6. VEIKOT – TAP-TEAM 16.00  Lapinlahti
4.6. VEIKOT – PAHALAMPI 16.00  Lapinlahti
7.6. INLINE VANTAA – PEPE 18.30  Somero
7.6. KOOVEE ROLLERS – CSKA MORDOR 18.30  Hakametsä
9.6. PAHALAMPI – TAP-TEAM 18.30  Hakametsä
10.6. INLINE VANTAA – VEIKOT 12.00  Hakametsä
10.6. CSKA MORDOR – TAP-TEAM 14.00  Hakametsä
10.6. PAHALAMPI – KOOVEE ROLLERS 16.00  Hakametsä
10.6. VEIKOT – PEPE 18.00  Hakametsä
10.6. INLINE VANTAA – CSKA MORDOR 20.00  Hakametsä
PLAYOFFS (FINAL FOUR)
16.6. VÄLIERÄ 1 18.00  Hakametsä
16.6. VÄLIERÄ 2 20.00  Hakametsä
17.6. PRONSSIOTTELU 14.00  Hakametsä
17.6. LOPPUOTTELU 17.00  Hakametsä